Jag är kanske lite sen på det, över tio miljoner visningar, men jag såg detta klipp först idag. Riktigt roligt är det, i alla fall, men du bör ha sett hela Breaking Bad för att uppskatta det till fullo.
Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.
…johns antikvariat säljer böcker av bästa sort på torget i Simrishamn och i Fågeltofta gamla skola.
I september är antikvariatet öppet fredag 12-18 och söndag 12-16. Lördagar står jag på torget i Simrishamn, men om vädret är dåligt är det öppet i Fågeltofta istället, 12-16.
Därefter stängt fram till december, förutom månadsskiftet oktober-november. Då är det öppet i Fågeltofta fredagen den 30/10 kl 12-18, söndagen den 1/11 12-16, torghandel lördagen den 31/10, om vädret tillåter, annars öppet i Fågeltofta 12-16.
Adventsöppet lördag-söndag kl 12-16: 28-29 november, 5-6 december, 12-13 december, 19-20 december.
Lämna en kommentar